OZNAM: 

Našich zákazníkov s platnosťou od 1. septembra 2023 opäť radi privítame aj na osobne v centrále v Bratislave. Stránkové hodiny môžete využiť pre osobné poradenstvo. S hotovosťou nepracujeme, preto platba v hotovosti nie je možná. Pre úhrady môžete využiť ostatné dostupné možnosti.

Čítať viac ›
Mám viacej dlhov, čo mám robiť?

Aké sú moje možnosti?

Mám viacej dlhov, čo mám robiť?

Kontaktujte nás pre pomoc s vašimi dlhmi

Neuhradené záväzky môžu spôsobiť problémy pri získavaní ďalších pôžičiek alebo úverov. Pravdepodobne budete evidovaný v úverovom registri. Ako náhle začnete splácať, budeme príslušné informácie aktualizovať.

Sme tu na to, aby sme vám pomohli dať vaše finančné záležitosti doporiadku. Kontaktujte nás a pozrieme sa na to, aké sú vaše možnosti.


Mám viacej dlhov, čo mám robiť?

Urobte si prehľad

Ak ste dostali od nás list s prístupovými údajmi do nášho online systému, znamená to, že v ňom máte svoj účet a môžete sa doňho prihlásiť a zistiť stav vašich záväzkov. Prihlásiť sa môžete kliknutím na tlačítko "Môj účet".

Ponúkame niekoľko možností, ako môžete svoj dlh vyrovnať. Ak by ste chceli svoju faktúru uhradiť, tu môžete zistiť svoje možnosti. Ak potrebujete pre úhradu viacej času, môžete uvažovať o platobnom pláne prípadne o odložení platby. Viacej informácii o týchto možnostiach získate tu.

Kontaktujte nás