TS: Slovenské podniky sú opatrne optimistické.  

Prieskum odhalil skryté hrozby.

Čítať viac ›

Kto sme a čo robíme

Ak ste z Intrumu dostali list alebo telefonát, pravdepodobne máte nezaplatené dlhy. To sa môže stať každému, a to z mnohých dôvodov. Možno ste práve teraz nemali peniaze na zaplatenie, možno ste stratili faktúru alebo ste jednoducho zabudli. To sa stáva. Avšak, v istom momente ste prisľúbili uhradiť istý produkt alebo službu, a teraz sme boli požiadaní predajcom, aby sme vám pomohli naplniť tento záväzok.

V Intrume denne komunikujeme s tisíckami zákazníkov telefonicky, listami, e-mailami a inými digitálnymi kanálmi ako sú online chat, či sociálne médiá. Sme vytrénovaní špecialisti s množstvom skúseností v tom, ako pomôcť vám, ktorí ste v náročnej finančnej situácii, nájsť riešenie, ako sa vymaniť z dlhov. Našim cieľom je viesť dôverný a otvorený dialóg s vami.

Pracujeme pre firmy, organizácie a samosprávy – veľké aj malé – naprieč všetkými sektormi. Staráme sa o ich zákazníkov čestne a s rešpektom. Snažíme sa vytvoriť také podmienky, ktoré umožnia každému vymaniť sa z dlhov a takto zabezpečíme, že spoločnosti budú mať zaplatené.

Pretože, keď spoločnosti majú zaplatené, sú schopné rásť, investovať a najímať ľudí. A to je dôležité pre našu spoločnosť. A je to dobré pre ľudí.