Budeme bez hotovosti už o 2 roky? 

Slovenské firmy tomu neveria.

Čítať viac ›

Čo je platobný plán?

Existuje niekoľko možností. Môžem platiť faktúru počas niekoľkých mesiacov, napríklad s využitím mesačných splátok. Výška splátok môže byť dohodnutá.

Platobný plán je plán na vyrovnanie vašich dlhov. V rámci platobného plánu sľubujete, že budete splatiť určitú sumu každý mesiac na pokrytie nesplatených dlhov. Spolu s našimi poradcami sa môžete dohodnúť na mesačnej čiastke, ktorá vyhovuje vašej finančnej situácii.

Môžete navrhnúť plán platby sami, alebo požiadať o pomoc s jeho vytvorením niekoho zo zákazníckeho centra inkasnej agentúry.

Ak ste dostali požiadavku na uskutočnenie platby zo spoločnosti Intrum, prosím kontaktujte naše zákaznícke centrum. Svoj platobný plán si môžete nastaviť aj po prihlásení sa do nášho systému.

If you do not adhere to the agreed installments and due dates, agreeing on a new payment plan may not be possible. The old payment plan is automatically dissolved and collection of the remaining debt balance is continued. Therefore, please remember to make the payment plan as one that you can live with.

If you know in advance that you cannot pay as agreed, it is worth asking what can be done in the issue. Be sure to contact us well before the due date of the installment.