TS: Slovenské firmy na križovatke. 

Naskočia na vlnu AI revolúcie?

Čítať viac ›

Čo je platobný plán?

Existuje viacej možností ako môžete uhradiť svoj dlh. Neuhradenú faktúru je napr. možné splácať postupne niekoľko mesiacov a to s využitím mesačných splátok. Výšku splátok si môžete dohodnúť.

Platobný plán je plán na vyrovnanie Vašich dlhov. V rámci platobného plánu dávate prísľub, že budete platiť určitú sumu každý mesiac na pokrytie nesplatených dlhov. Na výške mesačnej splátky sa môžete dohodnúť s našimi poradcami. Budeme sa snažiť nájsť také riešenie, ktoré bude vyhovovať Vašej finančnej situácii.

Platobný plán si môžete navrhnúť buď sami, alebo môžete požiadať o pomoc s jeho vytvorením niekoho zo zákazníckeho centra našej inkasnej agentúry.

Ak ste dostali zo spoločnosti Intrum požiadavku na realizáciu platby, prosím kontaktujte naše zákaznícke centrum. Svoj platobný plán si môžete nastaviť aj po prihlásení sa do nášho systému.

V prípade, že by ste porušili dohodnuté splátky a termíny splatnosti, môže sa stať, že ďalšia dohoda už nebude možná. Pôvodný platobný plán bude zrušený a vymáhanie zostatku dlhu bude pokračovať ďalej. Preto keď budete navrhovať svoj platobný plán majte na pamäti, aby ste ho navrhli tak, aby ste ho dokázali aj reálne dodržiavať.

Ak sa dostanete do situácie, že vopred viete, že nedokážete najbližšiu splátku uhradiť podľa dohody, určite sa Vám oplatí kontaktovať naše zákaznícke centrum a zistiť, čo sa dá v tejto veci urobiť. Uistite sa však, že nás budete kontaktovať včas a to ešte pred daným termínom splátky.