Vianoce na Slovensku už nikdy nebudú také ako pred tým.  

Dotýka sa to aj dlhov.

Čítať viac ›

Jednoznačný líder na trhu

Ako líder na trhu správy pohľadávok má Intrum rozsiahle skúsenosti v oblasti inkasa pohľadávok. Pôsobíme v 24 európskych krajinách plus Latinská Amerika (Brazília) a máme viac ako 10000 skúsených zamestnancov. Intrum vznikol v roku 2017, kedy sa Intrum Justitia a Lindorff, spojili a vytvorili jednu spoločnosť.

Výsledkom je, že máme jedinečný geografický rozsah a dosah. S vedúcim postavením na trhu však prichádza aj veľká zodpovednosť. V našom odvetví vidíme sami seba ako vzor. Máme príležitosť aj zodpovednosť nastaviť nové štandardy, zmeniť spôsob, akým ľudia vnímajú správu pohľadávok. Prostredníctvom etických a udržateľných obchodných postupov sa chceme stať skutočným benchmarkom nášho odvetvia.

 

Pomáhame firmám prosperovať tým, že sa staráme o ich zákazníkov.

V Intrume vytvárame hodnoty pre našich klientov, našich zákazníkov, našich vlastníkov a pre spoločnosť všeobecne. Poháňa nás náš zámer a naše štyri hodnoty: empatia, čestnosť, odhodlanie a riešenia, ktoré definujú, kto sme a vymedzujú naše konanie. Zabezpečujeme, aby firmy mali zaplatené, pomáhame ľuďom vymaniť sa z dlhov a umožňujeme spoločnosti rásť.

 

Ukazovať cestu k zdravej ekonomike

Intrum prostredníctvom širokého spektra služieb správy pohľadávok, vrátane finančných služieb a vymáhania pohľadávok, pomáha spoločnostiam všetkých veľkosti prosperovať zlepšením ich finančných tokov, nárastom likvidity a minimalizáciou rizika. Robíme obchodovanie jednoduchým, bezpečným a férovým tým, že zabezpečujeme, aby spoločnosti mali zaplatené tým, že pomáhame ľuďom vymaniť sa z dlhov. Takto prispievame k zdravej ekonomike spoločnosti, firiem a jednotlivcov.

 

Inkaso pohľadávok pre budúcnosť

Intrum je spoločnosť s hrdým dedičstvom. Predovšetkým však máme pred sebou vzrušujúcu budúcnosť. Prostredníctvom digitalizácie a silnej zákazníckej orientácie sa dostávame do popredia vo vývoji nášho odvetvia.