TS: Slovenské firmy na križovatke.  

Naskočia na vlnu AI revolúcie?

Čítať viac ›

Individuálny prístup: hovoríme jazykom vašich zákazníkov

Bohatá jazyková rozmanitosť je jedným zo spôsobov, ako globálna prítomnosť spoločnosti Intrum vytvára pozitívnu skúsenosť zákazníkov. Veríme, že spojenie sily medzinárodného podniku s miestnymi znalosťami a odbornými znalosťami je najlepší spôsob, ako zabezpečiť, aby bolo o klientov a ich zákazníkov postarané.

V spoločnosti Intrum pomáhame našim klientom tým, že sa staráme o ich zákazníkov. Robíme to tak, že nadväzujeme kontakty s ľuďmi, ktorí majú dlhy, venujeme čas spoznávaniu ich situácie a spolupracujeme s nimi pri hľadaní riešenia. Hovoriť jazykom, ktorý zákazník uprednostňuje, je dôležitou súčasťou toho, aby sa cítil dobre.

Mnohí naši klienti pracujú za hranicami a my vieme, aké zložité môže byť zabezpečiť dodržiavanie miestnych právnych predpisov a postupov. Preto maximálne využívame naše jazykové znalosti, globálny dosah a miestnu prítomnosť, aby sme poskytovali vhodné služby správy pohľadávok v celej Európe aj mimo nej.

Vďaka priamemu zastúpeniu v 25 krajinách a partnerskej sieti v 160 krajinách pomáhajú naše zákaznícke centrá klientom a zákazníkom v rôznych jazykoch. Napríklad v Göteborgu hovoríme 35 jazykmi. To nám umožňuje citlivo a efektívne komunikovať so zákazníkmi našich klientov bez ohľadu na to, akým jazykom hovoria.

Intrum ovláda 35 rečí

Albánsky, francúzsky, macedónsky, švédsky, arabsky, grécky, mandarínsky, česky, arménsky, holandsky, nórsky, turecky, bosniansky, islandsky, perzsky, nemecky, dánsky, taliansky, poľsky, maďarsky, anglicky, katalánsky, portugalsky, srbochorvátsky, estónsky, kurdsky, rumunsky, slovensky, fínsky, lotyšsky, rusky, španielsky, flámsky, litovsky, srbsky.

Jazyk je len jedným zo spôsobov, ktorými sa v Intrume snažíme zabezpečiť bezproblémové služby pre zákazníkov. Chceme sa prispôsobiť ich individuálnym potrebám. Okrem jazyka na to využívame rôzne digitálne a nedigitálne osobné riešenia. Monitorujeme pohľadávky, účty a splátkové kalendáre. Vieme, že každý je iný.

Podporujeme vás. Po celý čas.

 

Ak chcete zistiť,  ako presne môžeme pomocť vašej spoločnosti a zákazníkom, kontaktujte nás