TS: Slovenské podniky sú opatrne optimistické. 

Prieskum odhalil skryté hrozby.

Čítať viac ›

Mimosúdne vymáhanie pohľadávok

Máme riešenia pre spoločnosti všetkých veľkostí a naprieč všetkými odvetviami.

 

Zadržané, či oneskorené platby vyvíjajú neželaný tlak na spoločnosť a zvyšujú nálady. V Intrume máme dlhoročné odborné znalosti a prehľad o platobnom správaní. Rozsah našich služieb pokrýva všetky trhové štandardy. Vďaka našej profesionalite môžete urýchliť úhradu nezaplatených omeškaných faktúr.

 

Najaktuálnejšou novinkou je správa tzn. White Label portfólií. Vašich zákazníkov kontaktujeme pod vašou značkou. Vaše meno, naša odbornosť a skúsenosti.

Empatická a na riešenie orientovaná komunikácia so zákazníkmi

Komunikačná stratégia pre jednotlivé segmenty

Silná a rešpektovaná značka

Automatizované a digitalizované pracovné procesy


Služby

Využiť môžete komplexné služby správy pohľadávok: pred súdnym konaním, v súdnom konaní, po súdnom konaní až po dlhodobé monitorovanie a správu insolvencie, vybrané fakturačné a informačné služby. Ak to bude nevyhnutné môžete využiť služby našich zmluvných advokátov.

Digitalizácia

Intrum vás podporuje pri digitalizácii. Moderné technológie sú súčasťou nášho návrhu procesov riadenia pohľadávok pre vašu spoločnsoť. Samozrejmosťou sú napr. prehľady prípadov, úkonov, či stavov účtov prostredníctvom klientskeho portálu.

Komunikačná stratégia

V Intrume sme vyvinuli komunikačnú stratégiu, ktorá vychádza zo špecifík jednotlivých identifikovaných zákazníckych segmentov. Zameriavame sa pritom na empatickú komunikáciu so zákazníkmi orientovanú na riešenie situácie. Pre agentov nášho zákazníckeho centra je pomoc zákazníkom v ich problémoch s dlhmi samozrejmosťou. Patria k tomu napríklad aj dohody o individuálnych platobných riešeniach.

Často kladené otázky

FAQ - Mimosúdne vymáhanie pohľadávok | Intrum

V akých odvetviach pôsobíte?

Máme riešenia pre malé aj veľké spoločnosti. Lokálne aj medzinárodné. Pôsobiace vo všetkých odvetvia od financií, poisťovníctva, cestovného ruchu, energetiky, telekomunikácií, dopravy, logistiky, IT, ecommerce až po služby podnikateľom.

Prečo by som mal outsourcovať vymáhanie pohľadávok?

Bez ohľadu na to, či ste malá firma alebo veľká spoločnosť v oblasti telekomunikácií, finančných či verejných služieb, veríme, že by ste sa mali slobodne sústrediť na to, čo robíte najlepšie. Zabezpečiť kontrolu včasných úhrad si vyžaduje ďalšie zdroje. Vďaka starostlivej a spravodlivej správe oneskorených platieb vám spoločnosť Intrum môže pomôcť dostať zaplatené rýchlejšie. Vďaka tomu sa môžete sústrediť na rozvoj svojho podnikania.

Používate našu alebo vašu značku?

To je na vás. Niektorí klienti radšej využívajú naše dôveryhodné a uznávané meno, iní však uprednostňujú prístup "White label". V takom prípade budeme kontaktovať vašich zákazníkov s použitím vašej značky. V oboch prípadoch získate rovnako špičkové služby a prístup k našim technológiám, údajom a analýzam.

Ako sa dozviem viac?

Spoločnosť Intrum spolupracuje s klientmi rôznymi spôsobmi. Závisí to od vašich potrieb a požiadaviek. Bez ohľadu na vašu veľkosť a rozsah máme širokú ponuku služieb a dlhoročné skúsenosti. Ak chcete získať viac informácií o tom, ako vám môžeme pomôcť, kontaktujte nás.

Prečo by sme si mali vybrať spoločnosť Intrum?
 • Globálny dosah
 • Moderné služby monitoringu a platieb
 • Vysokokvalitná starostlivosť o zákazníkov
 • Dostupné právne možnosti
Ako to budú vnímať moji zákazníci?

Spoločnosť Intrum pristupuje k vymáhaniu pohľadávok eticky. Spolupracujeme s jednotlivcami aj organizáciami na nastavení dostupných a splátkových kalendárov. Našim klientom pomáhame prosperovať vďaka starostlivosti o ich zákazníkov. Môžete si byť istí, že tieto vaše dôležité vzťahy sú u nás v bezpečných rukách.

Zabezpečujete aj právne inkaso?

Spoločnosť Intrum sa orientuje na externú spoluprácu s advokátmi, ktorí sú vynikajúcimi odborníkmi a prezentujú sa vysokou mierou efektivity pri reálnom vymožení dlžných súm. Takto dokážeme zabezpečiť kvalifikovaný právny servis pre úspešný výsledok. Pri zebezpečení služieb právneho inkasa na Slovensku udržujeme dlhoročnú spoluprácu s overenou a skúsenou advokátskou kanceláriou. Každý mesiac spolupracujeme na tisíckach prípadoch s vysokou mierou úspešnosti. Naším cieľom je vždy nájsť pre vás to najlepšie obchodné riešenie. Niekedy to znamená priateľské urovnanie sporu. Niekedy je najlepšie obrátiť sa na súd, aby ste ochránili svoje práva a získali zaplatenie dlhu. 

S akým typom pohľadávok nám viete pomôcť?

Môžete využiť naše služby pre obchodné aj spotrebiteľské pohľadávky. Keďže pri spotrebiteľských pohľadávkach ide často o pomerne nízke sumy, ale vysoký počet dlžníkov, veritelia sa zvyknú obávať rizika neúmerne vysokých nákladov v porovnaní s efektivitou vymáhania dlžných súm. Najvyššou úlohou správcu pohľadávky je preto včasné rozpoznanie potreby začatia súdneho konania.  

Osvedčený recept na najlepšiu cestu zákazníka

V spoločnosti Intrum ponúkame dlhujúcim zákazníkom moderné riešenia prispôsobené ich potrebám. Nie sme zástancom prístupu „jedna veľkosť pre všetkých“. Riešenia vytvorené na mieru v kombinácii s našimi etickými hodnotami pri vymáhaní pohľadávok umožňujú najlepšiu cestu zákazníka.

 

Prečítať si viac, aké sú základné ingredience nášho receptu na najlepšiu cestu pre zákazníkov

“Vo vzťahu k našim klientom je pre Intrum prvoradá jednoznačnosť, jednoduchosť, flexibilita a profesionalita.”

Martin Musil, výkonný riaditeľ Intrum Slovakia

Chcete zistiť, čo vieme pre vás urobiť? Spravte prvý krok k našej vzájomnej spolupráci

 • 1

  Kontaktujte nás vyplnením formulára

 • 2

  Náš predajný tím sa vám ozve, aby sme presne identifikovali vaše potreby

 • 3

  Spoločne navrhneme najvhodnejšie riešenie. To sa odvíja od veľkosti vašej firmy, počtu, veku a výšky pohľadávok a ostatných požiadaviek

 • 4

  Zrealizujeme službu s najvyššími etickými a zákonnými štandardmi. Ak budete mať záujem následne navrhneme ďalšie možnosti spolupráce


Tu môžete začať proces a stať sa naším klientom

Určujeme smer k prosperujúcemu podnikaniu