TS: Slovenské firmy na križovatke.  

Naskočia na vlnu AI revolúcie?

Čítať viac ›

Etická správa a vymáhanie pohľadávok

-

Náš príbeh

Spoločnosť Intrum s viac ako 100-ročnou históriou sa v roku 2017 spojením spoločností Lindorff a Intrum Justitia stala poprednou svetovou spoločnosťou v oblasti správy a vymáhania pohľadávok. Dnes má Intrum pobočky v 24 krajinách Európy a v Latinskej Amerike (Brazília). Zamestnávame viac ako 10 000 ľudí. Pracujeme pre viac ako 80 tisíc spoločností. Denne kontaktujeme asi 250 000 osôb.


Empaticky a čestne smerom k prosperite

Keď komunikujeme s vašimi zákazníkmi, uvedomujeme si, že niektorí ešte nikdy nerokovali s inkasnou agentúrou. Môžu byť vystresovaní, vystrašení a možno aj trochu zmätení. Dostali list a nevedia, čo presne ich čaká. Naši zamestnanci sú špeciálne vyškolení na pomoc takýmto zákazníkom. Vedú dôverný a otvorený dialóg. Vďaka nášmu prístupu a službám dokážete podporiť svojich zákazníkov. Vyriešime ich finančné problémy, vy získate svoju úhradu a tiež posilneného zákazníka. 

Čo je to, čo v Intrume robíme každý deň?

Komunikujeme s mladými študentami, ktorí zabudli zaplatiť splátku za svoj telefón a teraz si kladú otázku, kde na to vôbec zoberú. Stretávame sa s párom seniorov, ktorí sú pozadu s niekoľkými úhradami, ale nevedia, čo zaplatiť ako prvé. Potrebujú poradiť aj pomocť s nastavením priorít. Vypočujeme si tiež nezamestnanú slobodnú mamičku, ktorá vôbec netuší ako naplní svoje záväzky a potreby.

O koho zákazníkov sa staráme?

Pracujeme pre veľké aj malé spoločnosti. Pre banky, poisťovne, ale tiež firmy či korporácie z odvetvia telekomunikácií, transportu a logistiky, energetiky, sieťových a ostatných odvetví. Pomáhame podnikom poskytujúcim služby, výrobným aj obchodným firmám získať svoje neuhradené pohľadávky a podporiť tak ich podnikanie. Intrum ponúka celý rad riešení inkasa a nákupu pohľadávok doma aj za hranicami. Mimosúdnou aj právnou cestou.

20 rokov na Slovensku

Svoju históriu sme na Slovensku začali písať v roku 2002. Čoskoro sme sa prepracovali medzi tri spoločnosti s najväčším podielom na trhu až sme sa napokon stali európskym lídrom s najväčším globálnym dosahom.

 

Sme hrdí na naše etické obchodné správanie a na našich ľudí, ktorých oceňujú aj samotní dlhujúci zákazníci.

 

Chcete vedieť viac o našej histórii na Slovensku?

Intrum hodnoty pretekajú všetkým, čo robíme

Empathy
Ethics
Dedication
Solutions

Tu môžete začať proces a stať sa naším klientom

Určujeme smer k prosperujúcemu podnikaniu