TS: Slovenské podniky sú opatrne optimistické. 

Prieskum odhalil skryté hrozby.

Čítať viac ›

Vymáhanie pohľadávok

Akú službu vymáhania pohľadávok potrebujete?

Vy sa venujete svojmu podnikaniu, my vám pomáhame získať vaše platby

Mimosúdne vymáhanie pohľadávok

Zadržané, či oneskorené platby vyvíjajú neželaný tlak na spoločnosť a zvyšujú nálady. V Intrume pokryjeme pre vás všetky služby - od správy pohľadávok pred súdnym konaním, v súdnom konaní a po súdnom konaní až po dlhodobé monitorovanie a správu insolvencie.

Čítať viac › Mimosúdne vymáhanie pohľadávok

Špičkoví odborníci k dispozícii pre vás

Právne vymáhanie pohľadávok

Najnáročnejšie postupy vymáhania pohľadávok sú tie, kedy je nevyhnutné riešiť prípad súdnou cestou. Zvyčajne firmy na to nemajú potrebné odborné znalosti. Preto sa v Intrume zameriavame aj na túto oblasť a úzko spolupracujeme s právnickou kanceláriou, ktorá komplexne zastrešuje celý proces právneho inkasa. Vďaka našim silným odborným znalostiam a dlhoročným skúsenostiam sa za vás postaráme aj o tie najnáročnejšie situácie v oblasti správy pohľadávok.

Čítať viac › Právne vymáhanie pohľadávok

Inkaso pohľadávok - kdekoľvek, kedykoľvek

Medzinárodné vymáhanie pohľadávok

Keď máte zákazníkov v rôznych krajinách, môže byť zložité získať úhradu svojich faktúr načas. Vďaka 25 pobočkám a globálnej sieti partnerov vám dokážeme pomôcť.

Čítať viac › Medzinárodné vymáhanie pohľadávok

Optimalizované globálne inkaso

Centrum multinárodného vymáhania

Má vaša spoločnosť problémy so správou pohľadávok vo viacerých krajinách? Spoluprácou s Intrumom môžete mať jedného partnera na vymáhanie pohľadávok vo všetkých jurisdikciách.

Čítať viac › Centrum multinárodného vymáhania

Často kladené otázky

FAQ - Vymáhanie pohľadávok | Intrum

V akých odvetviach pôsobíte?

Máme riešenia pre malé aj veľké spoločnosti. Lokálne aj medzinárodné. Pôsobiace vo všetkých odvetvia od financií, poisťovníctva, cestovného ruchu, energetiky, telekomunikácií, dopravy, logistiky, IT, ecommerce až po služby podnikateľom.

Prečo by som mal outsourcovať vymáhanie pohľadávok?

Bez ohľadu na to, či ste malá firma alebo veľká spoločnosť v oblasti telekomunikácií, finančných či verejných služieb, veríme, že by ste sa mali slobodne sústrediť na to, čo robíte najlepšie. Zabezpečiť kontrolu včasných úhrad si vyžaduje ďalšie zdroje. Vďaka starostlivej a spravodlivej správe oneskorených platieb vám spoločnosť Intrum môže pomôcť dostať zaplatené rýchlejšie. Vďaka tomu sa môžete sústrediť na rozvoj svojho podnikania.

Používate našu alebo vašu značku?

To je na vás. Niektorí klienti radšej využívajú naše dôveryhodné a uznávané meno, iní však uprednostňujú prístup "White label". V takom prípade budeme kontaktovať vašich zákazníkov s použitím vašej značky. V oboch prípadoch získate rovnako špičkové služby a prístup k našim technológiám, údajom a analýzam.

Ako sa dozviem viac?

Spoločnosť Intrum spolupracuje s klientmi rôznymi spôsobmi. Závisí to od vašich potrieb a požiadaviek. Bez ohľadu na vašu veľkosť a rozsah máme širokú ponuku služieb a dlhoročné skúsenosti. Ak chcete získať viac informácií o tom, ako vám môžeme pomôcť, kontaktujte nás.

Prečo by sme si mali vybrať spoločnosť Intrum?
  • Globálny dosah
  • Moderné služby monitoringu a platieb
  • Vysokokvalitná starostlivosť o zákazníkov
  • Dostupné právne možnosti
Ako to budú vnímať moji zákazníci?

Spoločnosť Intrum pristupuje k vymáhaniu pohľadávok eticky. Spolupracujeme s jednotlivcami aj organizáciami na nastavení dostupných a splátkových kalendárov. Našim klientom pomáhame prosperovať vďaka starostlivosti o ich zákazníkov. Môžete si byť istí, že tieto vaše dôležité vzťahy sú u nás v bezpečných rukách.

Zabezpečujete aj právne inkaso?

Spoločnosť Intrum sa orientuje na externú spoluprácu s advokátmi, ktorí sú vynikajúcimi odborníkmi a prezentujú sa vysokou mierou efektivity pri reálnom vymožení dlžných súm. Takto dokážeme zabezpečiť kvalifikovaný právny servis pre úspešný výsledok. Pri zebezpečení služieb právneho inkasa na Slovensku udržujeme dlhoročnú spoluprácu s overenou a skúsenou advokátskou kanceláriou. Každý mesiac spolupracujeme na tisíckach prípadoch s vysokou mierou úspešnosti. Naším cieľom je vždy nájsť pre vás to najlepšie obchodné riešenie. Niekedy to znamená priateľské urovnanie sporu. Niekedy je najlepšie obrátiť sa na súd, aby ste ochránili svoje práva a získali zaplatenie dlhu. 

S akým typom pohľadávok nám viete pomôcť?

Môžete využiť naše služby pre obchodné aj spotrebiteľské pohľadávky. Keďže pri spotrebiteľských pohľadávkach ide často o pomerne nízke sumy, ale vysoký počet dlžníkov, veritelia sa zvyknú obávať rizika neúmerne vysokých nákladov v porovnaní s efektivitou vymáhania dlžných súm. Najvyššou úlohou správcu pohľadávky je preto včasné rozpoznanie potreby začatia súdneho konania.  

Prečo si vybrať Intrum? Pretože môžete získať:

Globálny dosah, lokálny partner


Špičkové odborné znalosti


Excelentná starostlivosť o zákazníkov


K dispozícii sú právne možnosti


Tu môžete začať proces a stať sa naším klientom

Určujeme smer k prosperujúcemu podnikaniu


Prečítajte si viac