TS: Slovenské podniky sú opatrne optimistické. 

Prieskum odhalil skryté hrozby.

Čítať viac ›

Malé podniky potrebujú veľkú podporu pri správe pohľadávok

Ako malá spoločnosť môžete mať pocit, že máte málo možností a kontroly, pokiaľ ide o peňažné toky a platby od zákazníkov. Môžeme vám pomôcť odstrániť bolesti hlavy spojené so správou pohľadávok a umožniť vám sústrediť sa na svoj rast.

V spoločnosti Intrum chápeme, že správa pohľadávok je časovo náročná záležitosť. Ak riadite malý a stredný podnik, radšej by ste trávili čas sústredením sa na rast a rozvoj svojho podnikania, než naháňaním oneskorených platieb a obavami o cash flow.

Chápeme tiež, že hotovosť je životnou silou vášho podniku. Dostať alebo nedostať zaplatené môže byť rozdielom medzi prežitím a bankrotom.

Mnohé malé a stredné podniky zápasia s oneskorenými platbami, niekedy od zákazníkov, ktorí platia neskoro takticky ako aj od tých, ktorí zabúdajú alebo nie sú schopní platiť. Z nášho prieskumu platobného správania podnikov 2021 vyplynulo, že 62% MSP sa viac ako kedykoľvek predtým obáva o schopnosť svojich dlžníkov platiť im načas.

Niekedy sa môže zdať, že malé podniky majú malú moc, pokiaľ ide o väčších zákazníkov. Práve tu je neoceniteľný partner, ktorý má silu a skúsenosti so zabezpečením platieb.

Vzťahy so zákazníkmi sú pre vaše podnikanie kľúčové, preto je nevyhnutné zabezpečiť, aby boli vaši zákazníci spokojní a aby sa s nimi dobre zaobchádzalo. Obrátiť sa na menších "bezplatných" poskytovateľov môže byť nesprávnym krokom, obzvlášť, ak nemajú odborné znalosti a skúsenosti v oblasti služieb zákazníkom.

V Intrume ste pre nás aj ako malý podnik veľkým zákazníkom. Budeme stáť za vami s našou silou a schopnosťami veľkej finančnej inštitúcie. Vy sa budete môcť postarať o to, aby vaši zákazníci platili načas, a nechať nás prevziať záťaž spojenú so správou pohľadávok. To je to, v čom sme dobrí. Vďaka tomu sa budete môcť sústrediť na svoje silné stránky.

 

Ak by ste chceli zistiť viac o tom, aké služby vieme poskytnúť presne podľa vašich potrieb, kontaktujte nás.