TS: Slovenské firmy na križovatke.  

Naskočia na vlnu AI revolúcie?

Čítať viac ›

Prečo si vybrať Intrum ako partnera pre vymáhanie pohľadávok?

Hľadáte dôveryhodného partnera, ktorý vám pomôže s oneskorenými platbami a vymáhaním dlhov? Tu sú niektoré z výhod spolupráce so spoločnosťou Intrum.

Máme obrovský geografický dosah a sme veľkí. Priamo pôsobíme v 24 európskych krajinách a v Brazílii. Okrem toho sme ako líder na trhu zaviedli etické postupy inkasa pohľadávok, v celoeurópskom meradle aj lokálne. Vďaka tomu môžeme byť pre vás ideálnym partnerom. Navyše s nami získate aj podporu v nasledovných kľúčových oblastiach:

  1. Dodržiavanie predpisov - Vždy máme prehľad o aktuálnych nariadeniach. Môžete si byť istí, že všetky naše procesy vymáhania sú etické a v súlade so zákonom.
  2. Flexibilita - Vďaka na mieru nastaveným procesom inkasa pohľadávok získate svoje peniaze rýchlejšie, zatiaľ čo váš zákazník dostane vynikajúce služby. Obsluhujeme malé aj veľké spoločnosti, pôsobíme na B2B aj B2C trhoch.
  3. Lojalita zákazníkov - Vieme, ako hovoriť s ľuďmi s dlhmi, zabezpečiť úhradu a zároveň podporiť vzťah so zákazníkom tak, aby sme ho pre klienta udržali.
  4. Úspora času - Sledovanie nezaplatených účtov je časovo náročné. Ak túto prácu prenecháte spoločnosti Intrum, budete mať viac času na to, čo vám ide najlepšie.
  5. Informácie, analytika a technológie - Naša špecializácia znamená, že výrazne investujeme do potrebných nástrojov, dát a technológií. To nám umožňuje prispôsobiť proces vymáhania pohľadávok každému jednotlivému prípadu a v spolupráci so zákazníkmi nájsť najlepšie riešenie.
  6. Medzinárodné pôsobenie - Spracovávame aj medzinárodné pohľadávky. Máme vlastné centrum medzinárodného vymáhania pre klientov pôsobiacich vo viacerých krajinách

Získajte viac informácií o našich službách a o tom, ako vám môžeme pomôcť.